Agata Kostrubiec

Agata Kostrubiec

Senior Project Manager

Agata Kostrubiec

Agata Kostrubiec jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (kierunek Socjologia) oraz podyplomowo uzyskała tytuł Trenera Warsztatu Psychologicznego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i w firmach konsultingowych, jest w stanie prowadzić oraz koordynować projekty rekrutacyjne i doradcze z różnorodnych branż.

Obecnie w NAJ International pełni funkcję Senior Project Managera. Odpowiada za współpracę z klientami m.in. z sektora: produkcyjnego, FMCG, rolniczego, mediowego i IT.

Prowadzi projekty na stanowiska zarządzające jak i poszukiwania na wysoko specjalistyczne, niszowe stanowiska, w różnych lokalizacjach w całej Polsce. Dzięki wykształceniu oraz doświadczeniu w organizacji szkoleń z zakresu umiejętności miękkich, potrafi realizować procesy rekrutacyjne dla każdego poziomu stanowisk. Przy tym adekwatnie łączy kwalifikacje i zainteresowania Kandydata z jego możliwościami na rynku pracy.

Osoba ciągle nastawiona na poszerzanie swojej wiedzy w zakresie nowych, niestandardowych metod pozyskiwania najlepszych kandydatów z rynku. Dzięki doskonałym umiejętnościom komunikacyjnym i interpersonalnym z sukcesem realizuje projekty doradcze oraz buduje długofalowe relacje zarówno z klientami, jak i z kandydatami.

Oprócz projektów rekrutacyjnych Agata jest również Asesorem w projektach AC/DC. Lata doświadczeń w branży doradztwa personalnego oraz po stronie klienta pozwoliło Agacie zbudować liczną sieć kontaktów oraz doświadczenie, które potrafi przełożyć na sukces.

Agata Kostrubiec z sukcesem zrealizowała m.in. takie projekty jak:  Dyrektor Sprzedaży, Trade Marketing Manager, Country Manager, Finance Manager, Commercial Director CEE, Business Development Manager, Kierownik Personalny, Kierownik IT,  Regional Sales Manager, Key Account Manager, Chief Accountant, Marketing Manager, Export Director, Purchising Director, Kierownik Działu Logistyki, Technolog żywności, Dyrektor Produkcji, Kierownik Utrzymania Ruchu, Kierownik Jakości, Inżynier Elektryk, Inżynier Automatyk, Kierownik Laboratorium, Doradca ds. Żywienia Zwierząt, Brand Manager, Analityk Biznesu, Dyrektor Sklepu, Analityk Finansowy, Kierownik Skupu Zbóż, Account Manager, Grafik, Project Manager, Informatyk-Programista, Traffic Manager, Client Service Director, Dyrektor Kreacji, Strateg, Samodzielny Księgowy, Kupiec, Analityk Sprzedaży, Kontroler Finansowy, Specjalista ds. Logistyki, Prawnik.

Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

Sektory: Agriculture,/Chemistry, Production/Building & Utilities, Consumer Goods & Services, Media&Advertisement, IT

To może Cię zainteresować Klient

10 Specjalizacji branżowych