Referencje dla branży Agro

Referencje dla branży Agro

Referencje dla branży Agro

Referencje dla branży Agro

Na etapie weryfikacji firmy rekrutacyjnej i doradczej Klienci chcieliby poznać doświadczenia agencji w interesującym ich obszarze. Aby odpowiedzieć na to zapotrzebowanie i jednocześnie zachować warunki poufności, które mamy w umowach z Klientami przygotowaliśmy przykładowe profile naszych Klientów i referencje dla branży AGRO oraz przykładowe nazwy stanowisk na które zrealizowaliśmy rekrutacje w tym sektorze.

 

Referencje dla branży Agro

Narodowość firmy Klienta i obszar działania

Amerykański producent żywności i napojów. Zatrudnia 160 000 pracowników w 70 krajach na całym świecie.

Brytyjska firma, która prowadzi działalność na wielu rynkach Europie, na Bliskim Wschodzie, na subkontynencie indyjskim i w Azji Południowo-Wschodniej.

Francuski producent żywności i napojów. Zatrudnia ponad 11 800 pracowników. Wytwarza produkty w 29 zakładach produkcyjnych i dystrybuowane w blisko 120 krajach.

Francuski producent i dystrybutor serów na świecie, działa w 120 krajach.

Holenderska firma zajmująca się handlem towarami rolnymi i zarządzaniem łańcuchem dostaw, w agrobiznesie. Zatrudnia ponad 22 000 pracowników w 40 różnych krajach.

Holenderska firma, która dostarcza innowacyjne rozwiązania biznesowe w zakresie żywienia ludzi, żywienia zwierząt, higieny osobistej i zapachu, urządzeń medycznych, ekologicznych produktów i zastosowań oraz nowej mobilności i łączności. Zatrudnia około 23 000 osób na całym świecie.

Holenderski producent żywności i napojów. Na całym świecie zatrudnia ponad 8 000 osób.

Litewska firma zajmująca się przetwórstwem zbóż i działalnością hodowlaną, hodowlą drobiu, dostarczaniem na rynek pasz i dodatków dla zwierząt domowych, karm dla zwierząt domowych oraz usług mobilnych rozdrabniania i mieszania pasz.

Niemiecka spółka córka koncernu dostarczającego surowce rolne dla przemysłu paszowego, spożywczego i paliwowego. Ma ponad 120 lat doświadczenia w handlu na arenie międzynarodowej na całym świecie.

Polski dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie produkcji środków żywienia zwierząt hodowlanych oraz nawozów.

Polska firma działająca w sektorze rolnym. Skup i handel zbożem.

Polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji mięs oraz przetworów mięsnych.

Szwedzki producent sprzętu mleczarskiego, działa na 100 rynkach I zatrudnia ponad 4 500 pracowników.

Wybrane stanowiska na które przeprowadziliśmy procesy rekrutacyjne w tym sektorze. 

Advisor for Animal Nutrition, Area Sales Manager, Assortment Manager, Brand Marketing Manager, Business to Dealers Manager, Buyer, Cereal Purchase Manager, Chief Accountant, Financial Analyst, Food Technologist, HR BP, Human Resources Manager, Infrastructure Maintenance Manager, In-House Lawyer, Logistics Specialist, Key Account Manager, Process Meat Technologist, Production Manager, Production Manager, Regional Sales Managers, Sales Director- Poultry, Sales Manager, Technical Director, Technical Sales Consultants, Trader

  • Jeśli nie znalazłeś interesujących Cię referencji, sprawdź projekty zrealizowane dla innych sektorów.
  • Jeśli jednak znalazłeś informacje, których szukałeś to możesz:

1. poprosić nas o szczegółowe referencje

2. zadać pytanie o specyfikę konkretnej rekrutacji, którą przeprowadziliśmy

3. zadać pytanie o kulturę organizacyjną, z którą pracowaliśmy w danej firmie

4. wysłać do nas konkretne zapytanie

5. śledzić nasze aktualne publikacje Blog