Rekrutacje międzynarodowe z globalnym wsparciem IESF - NAJINTERNATIONAL Executive Search | Recruitments | HR Advisory

Rekrutacje Międzynarodowe Europa, Azja, Ameryka, Afryka

Rekrutacje Międzynarodowe Europa, Azja, Ameryka, Afryka

NAJ International w ramach International Executive Search Federation  www.iesf.com  prowadzi rekrutacje międzynarodowe.

Rekrutacje Międzynarodowe Europa, Azja, Ameryka, Afryka

IESF jest jedną z największych organizacji typu retained executive search na świecie. Dzięki 130 biurom w 40 krajach jesteśmy w stanie rekrutować najbardziej utalentowanych kandydatów niezależnie od miejsca,  w którym się znajdują.2023. Ranking Firm Rekrutacyjnych | Executive Search

Czerpiemy korzyści z tak wielu lokalizacji na świecie ponieważ stale dołączają do nas nowe kraje. Dlatego jesteśmy rozpoznawani jako firma, która ma głęboką wiedzę na temat rynku lokalnego. Jako członek International Executive Search Federation (IESF), oferujemy możliwość realizacji rekrutacji międzynarodowych przy wsparciu konsultanta z Polski.

Jesteśmy w stanie prowadzić  pojedyncze projekty lokalne dla naszych klientów – często firm polskich, które chcą się rozwijać na świecie.

Możemy również pracować symultanicznie i prowadzić rekrutacje na kilku rynkach równocześnie. Coraz częściej u naszych klientów rekrutacje globalne wpisują się w strategię rozwoju ich biznesu i w tym celu szukają wiarygodnego partnera rekrutacyjnego. Rekrutacje międzynarodowe poprzez IESF. >>Obejrzyj Video.

Nagroda dla NAJ International 2019

Globalna Konferencja IESF wrzesień 2018 Francja/Lyon. Nagroda dla NAJ International

Jeśli chciałabyś porozmawiać z nami na temat rekrutacji międzynarodowych poza terytorium Polski dla twojej organizacji zamów bezpłatną konsultację:

pracodawca@naj.com.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]