Rekrutacje Rynek Budowlany Energetyka - NAJINTERNATIONAL Executive Search | Recruitments | HR Advisory

Rekrutacje Rynek Budowlany Energetyka

Rekrutacje Rynek Budowlany Energetyka

Rekrutacje Rynek Budowlany Energetyka

W czasie pandemii rynek budowlany poradził sobie bardzo dobrze w porównaniu z innymi sektorami gospodarki. Praktycznie nie zamknięto budów, płynął strumień publicznych pieniędzy na inwestycje infrastruktury transportu, deweloperzy i inwestorzy indywidualni budowali na potęgę. Był to rekordowy czas również dla remontów, ten trend utrzymał się w roku 2021. Jednak prognozy dla rynku budowlanego na następne lata nie są tak optymistyczne. Olbrzymim problemem rynku stały się braki surowców do produkcji materiałów budowlanych a co się z tym wiąże znaczny wzrost cen. Nieustannym problemem rynku budowlanego jest też brak pracowników.

Wydarzenia z lutego 2022 roku ich konsekwencje gospodarcze pokazują, jak kluczowa dla Europy jest suwerenność energetyczna. Obserwujemy obecnie ogromne przyspieszenie działań w kierunku pozyskania surowców energetycznych z innych kierunków niż dotychczas oraz energetyki odnawialnej.

Dlatego nie zabraknie ciekawych ofert przy realizacji inwestycji w przemyśle energetycznym, energetyce odnawialnej, ochronie środowiska jak również w przemyśle gazowym i paliwowym oraz budowlanym wspierającym tego rodzaje inwestycje.

Progres sektora energetycznego w Polsce stwarza ciekawe możliwości rozwoju.

Jest to bezpośredni rezultat planów inwestycyjnych budowy lub modernizacji bloków energetycznych przez największe koncerny energetyczne. Zaobserwować możemy dynamiczny rozwoju sektora energii odnawialnej. Źródła odnawialne (OZE); energia słoneczna, energia wodna, energia wiatrowa, energia geotermalna i biomasa. W Polsce wzrósł również popyt na gwarancję pochodzenia, czyli dokument, który poświadcza wyprodukowanie energii w poszczególnych rodzajach źródeł odnawialnych.

Nasze doświadczenia we współpracy z firmami z sektora energetycznego są bardzo ciekawe. Towarzyszyliśmy w rozwoju międzynarodowym koncernom energetycznym i firmom z polskim kapitałem, rekrutując wysoko wykwalifikowanych inżynierów i managerów. Prowadzimy projekty dla firm z sektora energetyki zawodowej, wiatrowej, odnawialnej, jak również dla firm inżynierskich świadczących usługi dla tego obszaru. Obecnie najbardziej pożądani specjaliści w tej branży winni posiadać doskonałe przygotowanie z zakresu zarządzania projektami i władać językami obcymi. Znamy doskonale rynek, jego uczestników, rozumiemy jego specyfikę i dzięki temu działamy skutecznie. Dla nas i naszych Klientów jakość i terminowość są najważniejsze.

Rekrutacje Rynek Budowlany Energetyka OZE

Natomiast nasze doświadczenia współpracy z sektorem budowlanym to, kilkaset zakończonych sukcesem rekrutacji zarówno na stanowiska specjalistyczne, jak i managerskie. Rozumiemy doskonale cały proces inwestycyjny, gdyż pracujemy dla jego wszystkich uczestników: dla inwestorów, developerów, generalnych wykonawców, firm projektowych i inżynieryjnych, producentów materiałów budowlanych. Nasze bogate doświadczenia rekrutacyjne pozwalają nam śmiało realizować nawet najtrudniejsze projekty, w których wymagana jest wiedza inżynierska, precyzja, dyskrecja i odwaga w promowaniu nieoczywistych, ale efektywnych rozwiązań rekrutacyjnych.

 

Odkryj nasze wybrane referencje -> kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Jeśli nie znalazłeś interesujących Cię referencji, sprawdź inne referencje. Jeśli znajdziesz potrzebne informacje, możesz przejść do dalszych działań.

  1. Poproś nas o szczegółowe referencje.
  2. Zadaj pytanie dotyczące specyfiki konkretnej rekrutacji, którą przeprowadziliśmy.
  3. Zadaj pytanie o kulturę organizacyjną firmy, z którą współpracowaliśmy.
  4. Wyślij do nas konkretne zapytanie.
  5. Śledź nasze bieżące publikacje na blogu.

To moze Cię zainteresować: 10 Specjalizacji branżowych

Era inteligentnego przemysłu: Trendy w produkcji na rok