Klient - NAJINTERNATIONAL Executive Search & Leadership Solutions

Specjalizujemy się w rekrutacjach na rożne poziomy menadżerskie takie jak:  członkowie zarządu, dyrektorzy, kierownicy oraz wysoko wyspecjalizowani eksperci. Nasi Klienci czerpią z wiedzy, jaką posiadają nasi konsultanci. Budowana ona była przez lata w oparciu o współpracę z międzynarodowymi firmami, które w różnych latach swojej działalności w Polsce znajdowały się na różnym etapie rozwoju i borykały się z wieloma problemami personalnymi. Nasi Klienci nazywają zakres naszych usług https://naj.com.pl/uslugi/ w jeden sposób: Leadership Solutions. Przygotowane rozwiązania powstają zawsze w ścisłej współpracy z Klientem i są dopasowane do jego kultury organizacyjnej.

Nasz zespół ma doświadczenie w znajdowaniu najwyższej klasy talentów zdolnych wspomóc rozwój i zmiany w Państwa organizacjach. Dbamy o to, aby znaleźć osoby posiadające pasję do wdrażania innowacyjnych strategii i rozwiązań.

Równocześnie zapewniamy doskonałą obsługę Klienta, regularnie informując o postępach naszych prac.

Państwa zapytania spotkają się z bardzo szybką reakcją odpowiedniego konsultanta. Zapraszamy do kontaktu używając formularza poniżej bądź poprzez mail: Pracodawca@naj.com.pl

Informujemy, że dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzone są przez nas z najwyższą starannością i przy zachowaniu wymogów ochrony danych osobowych Kandydatów (po uzyskaniu od nich zgód na udział w procesach rekrutacyjnych) w zgodzie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego o RODO/GDPR. Zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Bezpieczeństwa umieszczoną w informacjach dla Kandydata.

Wiele projektów rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą agencję zwłaszcza na najwyższe stanowiska menedżerskie (CEO, CFO, CSO,General Manager, Country Director, Commercial Director itp) zwykle jest objętych klauzulą najwyższej poufności – w związku z tym zwykle nie ma ich na naszych stronach internetowych.

Aktualności