Rekrutacje Banki Ubezpieczyciele Leasing - Sektory - NAJINTERNATIONAL Executive Search | Recruitments | HR Advisory

Rekrutacje Banki Ubezpieczyciele Leasing

Rekrutacje Banki Ubezpieczyciele Leasing

Rekrutacje Banki Ubezpieczyciele Leasing

Rekrutacje Banki Ubezpieczyciele Leasing. Rynek firm finansowych jest duży i dynamicznie się zmienia. Można jasno zdefiniować główny trend       i jest nim automatyzacja procesów Robotic Process Automation (RPA). Trwa wyścig z czasem o klienta i jego komfort ale także o mobilność rozwiązań, obniżanie kosztów i innowacje. Większość operacji dzieje się mobilnie – a telefon – to główna platforma kontaktu z klientem. “Fintech” brzmi jak spełnienie marzeń.

Nadzór nad sektorem bankowym, rynkiem kapitałowym, ubezpieczeniowym i emerytalnym oraz nad instytucjami pieniądza elektronicznego sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego. Ubezpieczyciele działający na regulowanym rynku są instytucjami zaufania publicznego.

Ubezpieczyciele

Sektor ubezpieczeń, działa jak żywy organizm, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i zmianom zapotrzebowania cywilizacji. Poszerzając swoją ofertę o coraz to nowe obszary i pakiety. Środowisko ubezpieczeniowe jest bardzo hermetyczne a Polsce mamy 5 największych przedsiębiorstw ubezpieczeniowych ( PZU, Warta, Ergo Hestia, Allianz oraz UNIQA). Wg Polskiej Izby Ubezpieczeń suma ubezpieczonych w 2021 r. obrotów handlowych odpowiada 25 proc. PKB Polski.

Firmy prawnicze

W wielu obszarach, jak również w firmach prawniczych najlepsi mogą czuć oddech konkurencji na plecach.Na rynku działa spora i mocna grupa zespołów oraz prawników. Aktualnie bardzo popularny stał się temat cyberbezpieczeństwa. Im więcej udostępniamy danych w sieci, tym jest większe zagrożenie. Generuje to poważne konflikty i  prowadzi do spraw spornych. Oznacza to, że w sieci jest coraz bardziej niebezpiecznie a prawo musi na bieżąco aktualizować technologie, procesy operacyjne i zarządzanie ryzykiem.

Naj International od lat jest skutecznym doradcą personalnym dla firm finansowych, firm leasingowych, ubezpieczycieli, firm prawniczych a ostatnio coraz częściej firm pożyczających kapitał, dobra materialne – gdzie “wypożyczenie” jest transakcją finansową ze swoim poziomem ryzyka i regulacjami prawnymi. Coraz częściej producenci dóbr materialnych wchodzą w orbitę usług finansowych i interesują ich odpowiednie kompetencje z rynku finansowego.

Mamy doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów na wszystkie poziomy stanowisk menedżerskich, dyrektorskich oraz wysokospecjalistycznych. Bardzo chętnie podejmujemy się realizacji projektów, które wymagają znalezienia kompetencji z obszarów rynku nieznanych a niezbędnych dla rozwoju naszych klientów.

Rekrutacje Banki Ubezpieczyciele Leasing. Prezentujemy nasze referencje. Naciśnij Link.
Moze też Cię zaintaresować Jak wybrać agencję rekrutacyjną?

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

https://www.linkedin.com/company/47094/admin/