Ponad 30 lat w rekrutacji i Executive Search w Polsce %

Ponad 30 lat w rekrutacji i Executive Search w Polsce

Ponad 30 lat w rekrutacji i Executive Search w Polsce

Najstarsza firma rekrutacyjna w Polsce skończyła 30 lat.

Ponad 30 lat w rekrutacji i Executive Search w Polsce. Zastanawiałam się w jaki sposób wymienić setki firm, które przez ten czas nam zaufały.

Jest to trudne ponieważ obowiązują nas zasady poufności zarówno w stosunku do Klientów jak i Kandydatów. No, ale Jubileusz zobowiązuje, więc zrobię to w sposób nienaruszający poufności.

Dziękuję przede wszystkim firmom z Francji, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Niemiec, które jako pierwsze na początku lat dziewięćdziesiątych otwierały w Polsce swoje przedstawicielstwa i pracowały z nami przy rekrutacjach – byliśmy wtedy jedyną firmą rekrutacyjną w Polsce. Przez lata do grona naszych klientów dołączyły firmy z Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Danii, Holandii, Finlandii, Hiszpanii, Włoch, Grecji, Kanady, Belgii, Izraela.

Dziękuję korporacjom, które zaufały naszym kompetencjom i przedstawicielom firm rodzinnych z tych krajów, którzy rozwijali swoją aktywność międzynarodową poprzez rozwój w Polsce (na początku działań handlowych a potem również produkcyjnych).

Cieszę się, że mogliśmy zatrudniać dla Was najpierw osoby odpowiedzialne za sprzedaż, finanse, kontrolę, księgowość, produkcję, jakość, zakupy, marketing, logistykę, HR, IT, działania medyczne, działania operacyjne. W kolejnych latach firmy rosły i wykształciła się w Polsce grupa menedżerów zdolnych wejść do zarządu lub kierować całą firmą, fabryką. Od tego momentu rekrutowaliśmy również Członków Zarządów, Dyrektorów Zarządzających i Prezesów. Ostatnie lata (na skutek nieustannego podnoszenia kompetencji zawodowych polskich menedżerów i doceniana ich osiągnięć przez międzynarodowe centrale firm) przyniosły projekty rekrutacyjne na stanowiska regionalne w CEE lub innych regionach.

Dziękuję za okazane zaufanie wielkim firmom z obszaru FMCG i firmom produkcyjnym, które jako pierwsze wchodziły do Polski. Obecnie i przez ostatnie lata z przyjemnością pracujemy również dla firm z obszaru logistyki, sieci handlowych, farmacji, budownictwa, bankowości, mediów, rolnictwa, energetyki i niemal przez wszystkie lata naszego istnienia dla prawie wszystkich firm telekomunikacyjnych.

Jestem dumna ze współpracy z mniejszymi firmami i przedsiębiorstwami rodzinnymi z kapitałem polskim i międzynarodowym.

Na przestrzeni 30 lat obserwowaliśmy wzrosty, fuzje i restrukturyzacje firm.

Pomagaliśmy przeprowadzić firmy przez kryzysy lokalne i globalne. Zbudowanie zaufania Klientów do naszych umiejętności rekrutacyjnych byłoby niemożliwe bez kilkudziesięciu tysięcy kandydatów, którzy przyjmowali i codziennie przyjmują od nas zaproszenie do spotkań i rozmów. Wielu z nich od spotkań z nami zaczynało swoją przygodę z korporacjami i finalnie „general managementem”. Wielu z nich obecnie prowadzi własne firmy i są naszymi przyjaciółmi – a czasami również Klientami.

Nie sposób wymienić w tym miejscu Wszystkich Ważnych dla nas osób.

To dzięki Wam udało nam się wytworzyć wizerunek skutecznej i wiarygodnej Marki.

Nasza rzetelna działalność przez 30 lat nie byłaby możliwa oczywiście bez osób, które są lub były członkami zespołu NAJ International.

Dziękuję wszystkim Konsultantom, Search Konsultantom, którzy przez lata tworzyli firmę. Jestem zobowiązana, że mogłam poznać  osoby z administracji, informatyki, sprzedaży, księgowości, zarządzania biurem i funkcji wspomagających, które pracowały z nami przez lata naszego funkcjonowania.  Również praktykantom, którzy u nas zdobywali pierwsze doświadczenia rekrutacyjne. Dziękuję za Ocean Zaufania i za to, że zechcieliście być częścią naszej historii.

Specjalne podziękowania dla Francois Nail, który miał odwagę stworzyć firmę w roku 1991, narysować zasady jej działania i był jej pierwszym prezesem i właścicielem.

Na koniec dziękuję obecnemu Składowi Naszego Zespołu Dorota WróblewskaAgata KostrubiecEwa Borek, Agnieszka Stempniewska, Katarzyna Wójtowicz. Bardzo dużo Razem ostatnio się nauczyliśmy. Każdego dnia udowadniamy, że Razem potrafimy pracować w zmieniającym się świecie i czerpać z naszej interdyscyplinarnej wiedzy, umiejętności, indywidualności, doświadczenia i umiejętności. Z Wami możemy zdobywać najwyższe szczyty.

Jestem szczęśliwa, że Wielu z Was mogłam poznać osobiście i czekam na nasze kolejne spotkania.

Ewa Adamczyk

Executive Search i Rekrutacje w Polsce

Referencje | Realizacje

 

Od 22 sierpnia 1991 nieprzerwanie pomagamy międzynarodowym i polskim firmom znajdować i zatrudniać najodpowiedniejsze dla nich osoby na stanowiska kierownicze, eksperckie i specjalistyczne w 10 sektorach rynku.