2023. Ranking Firm Rekrutacyjnych - NAJINTERNATIONAL Executive Search | Recruitments | HR Advisory

2023. Ranking Firm Rekrutacyjnych | Executive Search

2023. Ranking Firm Rekrutacyjnych | Executive Search

2023. Ranking Firm Rekrutacyjnych | Executive Search

2023. Ranking Firm Rekrutacyjnych | Executive Search. Od kilku lat regularnie dostarczamy informacje dotyczące największych firm na świecie świadczących usługi rekrutacyjne typu Executive Search. NAJ International to wyłączny partner dla IESF w Polsce, obsługujący międzynarodowe rekrutacje poprzez Konsultantów IESF.

Zauważyliśmy, że te dane są wysoce poszukiwane, ciesząc się stałym zainteresowaniem zarówno ze strony Klientów, jak i Kandydatów.

Rankingi pozwalają Klientom uzyskać więcej informacji na temat potencjalnych partnerów rekrutacyjnych na całym świecie. Często słyszymy opinie typu „To dla mnie rodzaj mapy, ułatwiającej podróżowanie po świecie rekruterów, nawet na rynkach krajów, których nie znam”. Inni podkreślają, że „To dla mnie wskazówka dotycząca prawdopodobnych kwalifikacji Konsultantów, z którymi się spotkam – to pomaga mi przeprowadzić pierwsze badania”.

Każdy Klient i Kandydat pragnie rozmawiać z wiarygodnymi Konsultantami w danym kraju, zwłaszcza w przypadku rekrutacji strategicznych i poufnych, gdzie minimalizacja ryzyka błędu jest kluczowa. Dla Klientów i Pracodawców te informacje są istotne jako busola przy poszukiwaniu partnera rekrutacyjnego w konkretnym kraju.

Dzięki danym zawartym w Rankingu Firm Rekrutacyjnych, uczestnicy rynku pracy mają łatwiejszy dostęp do informacji na temat światowego rynku firm rekrutacyjnych i Executive Search.

https://huntscanlon.com/wp-content/uploads/2023/05/ESR_global40_2023-1.pdf

Może Cię też zainteresować Jak wybrać dobrą agencję rekrutacyjną?