Rekrutacje międzynarodowe managerów w Holandii -

Rekrutacje międzynarodowe managerów w Holandii

Rekrutacje międzynarodowe managerów w Holandii

A co będzie gdy będę miał/a rekrutacje międzynarodowe managerów w Holandii?

Polskie firmy dynamicznie rozwijają się w ostatnich latach i prowadzą rekrutacje międzynarodowe managerów także w Holandii.

W roku 2014 NAJ International dołączył do Internatonal Executive Search Federation. Stało się tak ponieważ już wówczas wiedzieliśmy, że będzie to bardzo użyteczne dla naszych Klientów Biznesowych. Firm szukających rozwiązań rekrutacyjnych typu Executive Search poza Polską. W roku 2022  IESF świętuje dwudziestolecie istnienia. Z tej wyjątkowej okazji prezentujemy sylwetki Partnerów Zarządzających naszych partnerskich firm rekrutacyjnych na poszczególnych rynkach.

Dziś przedstawiamy Gertjan Van de Groep. Gertjan kieruje naszą partnerską organizacją rekrutacyjną Van de Groep & Olsthoorn. Od 1979 roku firma znajduje odpowiednich menedżerów  i kandydatów na stanowiska C-level głównie w branży technologicznej i przemysłowej w Holandii.

Holandia przyciąga przedsiębiorcze firmy i właścicieli z całego świata. Dla wielu organizacji jest to miejsce, z którego rozwijają swoją działalność w Europie.

Znane nam są nam także przypadki gdy to polskie firmy kupują spółki holenderskie i w ten sposób wchodzą na rynek holenderski. Aby taka ekspansja jednak się udała potrzebni są menedżerowie, którzy będą skutecznym pomostem pomiędzy spółką w Polsce i organizacją w Holandii. Potrzebna jest znajomość lokalnego rynku, kultury, umiejętność zarządzania pracownikami na nieznanym dla inwestora rynku. Często potrzebna jest koordynacja rekrutacji poprzez polskiego konsultanta, który przybliży kulturę polskiej spółki kolegom w Holandii. W ten sposób cały proces rekrutacyjny i inwestycja w nowego menedżera byłą długofalowym sukcesem. Nasze doświadczenie mówi, że do tak strategicznych procesów rekrutacyjnych konieczny jest lokalny konsultant i jego znajomość oraz dobre zrozumienia danego rynku.W takich procesach pomaga doświadczenie agencji w prowadzeniu międzykulturowych projektów. Klienci doceniają także możliwość rekrutacji na kilku rynkach równocześnie w sytuacji równoczesnej ekspansji w kilku krajach.

Gdyby mierzyli się Państwo z takim wyzwaniem zapraszamy do kontaktu z nami aby omówić możliwość znalezienia rozwiązania i wyłonienia odpowiednie kandydatury.

Rekrutacje w Holandii

A może rekrutacja w USA.