Globalna Konferencja IESF wrzesień 2018 Francja/Lyon. Nagroda dla NAJ International - NAJINTERNATIONAL Executive Search | Recruitments | HR Advisory

Globalna Konferencja IESF wrzesień 2018 Francja/Lyon. Nagroda dla NAJ International

Globalna Konferencja IESF wrzesień 2018 Francja/Lyon. Nagroda dla NAJ International

Globalna Konferencja IESF wrzesień 2018 Francja/Lyon. Nagroda dla NAJ International.

Na tegorocznej konferencji my zatwierdzilismy trzyletnią kadencję dotychczasowego prezydenta Normanda Lebeau i przekazaliśmy ster prezydencji IESF w ręce nowego prezydenta Victora Carulla. Do grona nowych Partnerów IESF przyjęliśmy Cecilia Gajardo Jiménez and Claudia Montedonico – HR Buro (Chile), Lorena Castro and Ernesto Castro – Key Executives (Colombia), Frank Zwiky – IESF Group International GmbH (Switzerland) and Alejandra Mancilla – North Hunters (Mexico).

Tytuł: Polska triumfuje jako globalny lider rekrutacji: Dumne osiągnięcie dla NAJ International

W dynamicznym świecie executive search, coroczna ocena przeprowadzana przez International Executive Search Federation (IESF) jest świadectwem doskonałości i współpracy. Każdego roku ta prestiżowa federacja ocenia globalne wyniki krajów w realizacji projektów rekrutacyjnych poprzez międzynarodowe partnerstwa.

W 2018 r. Polska, reprezentowana przez NAJ International Executive Search, stała się niekwestionowanym liderem tego globalnego konkursu. To pierwszy raz, kiedy Polska zajęła pierwsze miejsce, pokazując swoją sprawność w międzynarodowej rekrutacji kadry zarządzającej.

Proces oceny IESF skrupulatnie analizuje skuteczność i zasięg wspólnych projektów rekrutacyjnych podejmowanych przez kraje na całym świecie. Kluczowymi kryteriami są głębokość współpracy z międzynarodowymi partnerami i udana realizacja różnorodnych projektów.

Triumf Polski w 2018 roku nie tylko ugruntował jej status jako siły, z którą należy się liczyć na arenie executive search, ale także odzwierciedlił zaangażowanie i kompetencje NAJ International Executive Search. Osiągnięcie to podkreśliło zaangażowanie firmy we wspieranie globalnego partnerstwa i realizację projektów rekrutacyjnych z precyzją i skutecznością.

Uznanie przyznane Polsce i NAJ International spotkało się z ogromną dumą i satysfakcją. Pokazało to nie tylko wyjątkowe możliwości polskiej branży executive search, ale także strategiczną wizję i doskonałość realizacji NAJ International na arenie międzynarodowej.

Ponieważ IESF nadal stanowi punkt odniesienia dla doskonałości w dziedzinie executive search, inauguracyjne zwycięstwo Polski służy jako inspiracja dla rówieśników z branży i podkreśla pojawienie się kraju jako kluczowego gracza w globalnym krajobrazie pozyskiwania talentów. NAJ International Executive Search pozostaje zaangażowana w utrzymanie tego wysokiego standardu doskonałości, umacniając swoją pozycję globalnego lidera w dziedzinie executive search i usług rekrutacyjnych.

Podsumowując, uznanie przez IESF wybitnych wyników Polski w 2018 r. odzwierciedla kulminację strategicznej współpracy, poświęcenia i doskonałości, co czyni go kamieniem milowym, który powinien być świętowany przez NAJ International i całą polską społeczność executive search.

Miło jest nam poinformować, że Ewa Adamczyk odebrała dla Polski i NAJ International nagrodę za największą ilość z sukcesem zrealizowanych projektów rekrutacyjnych w IESF w 2018 roku.