Ewa Borek

Ewa Borek

Senior Search Consultant

Ewa Borek

Ewa Borek posiada ponad 11 lat doświadczenia w branży doradztwa personalnego. W tym czasie zrealizowała z sukcesem kilkadziesiąt projektów rekrutacyjnych na stanowiska managerskie. Posiada także doświadczenie w rekrutacjach na stanowiska wysoce specjalistyczne. 

Chętnie korzysta z kreatywnych metod pracy, testuje różne rozwiązania, które często są początkiem większych zmian. Interesuje się nowymi technologiami i lubi je wykorzystywać w codziennej pracy.  

Ewa Borek oferuje dogłębną wiedzę specjalistyczną we wszystkich kwestiach związanych z talentami. Lubi wyszukiwać kandydatów na stanowiska kadry kierowniczej i zarządu. Prowadzi bardzo efektywne i skuteczne poszukiwania kandydatów w różnych sektorach i regionach.  

Ponieważ jest osobą wszechstronnie uzdolnioną, energię czerpie z możliwości wykonywania różnorodnych działań i projektów. 

Ewa Borek korzysta z połączenia znajomości rynku, wiedzy o ludziach, intuicji i kreatywności. Potrafi znaleźć odpowiednich kandydatów i sprawić, by byli entuzjastycznie nastawieni do zmiany kariery. Potrafi skutecznie łączyć się i komunikować z odbiorcami na wszystkich poziomach. 

Ma tytuł magistra inżynierii o specjalności Organizacja Systemów Produkcyjnych na kierunku Zarządzanie i Marketing na Politechnice Gdańskiej. Z racji ukończenia studiów technicznych czuje się doskonale w branżach przemysłowych i związanych z nowymi technologiami jak IT czy AI. 

Satysfakcję daje jej to, że wszystko działa sprawnie, a projekty rekrutacyjne są robione dokładnie z uwzględnieniem wszystkich możliwych kierunków poszukiwania. 

Jest urodzoną działaczką społeczną, w trakcie studiów działała aktywnie w stowarzyszeniu studenckim AIESEC . Obecnie działa w stowarzyszeniu Design for Change na rzecz edukacji dzieci i nauczycieli. Ponadto organizuje cykliczne przedstawienia teatralne dla lokalnej społeczności. 

W wolnym czasie Ewa Borek uwielbia przebywać na świeżym powietrzu. Dlatego kocha jeździć na dalekie wyprawy rowerowe z sakwami i namiotem. Energii dodaje jej wędrowanie, szusowanie na biegówkach oraz spędzanie czasu z rodziną. 

Moje poczucie celu polega na pomaganiu innym najlepiej, jak potrafię. Pasjonuje mnie znalezienie najlepszej możliwej osoby do danej roli i czuję się spełniona, kiedy dzięki swojej pracy, pomagam ludziom i firmom w ich w rozwoju.