Ewa Adamczyk

Ewa Adamczyk

Managing Partner/CEO

Ewa Adamczyk

Ewa Adamczyk współpracę z NAJ International rozpoczęła w 1994 roku. Na początku, jako młody konsultant zajmowała się projektami na stanowiska eksperckie i menedżerskie dla branży FMCG, produkcji, dystrybucji i branży finansowej. W tamtym czasie klientami firmy były największe międzynarodowe koncerny, które właśnie rozpoczynały swoją działalność w Polsce i tworzyły nowe struktury. W kolejnych latach z sukcesem przeszła kolejno przez stanowiska Business Development Manager, Client Director by w roku 2005 objąć obowiązki Dyrektora Generalnego a następnie Prezesa i Partnera Zarządzającego NAJ International . Zawsze związana z aktywnym pozyskiwaniem klientów i zaangażowana w realizację coraz to bardziej wymagających projektów łącznie ze stanowiskami Członków Zarządu i Rad Nadzorczych. Z wykształcenia jest magistrem inżynierem technologii żywności SGGW Warszawa http://www.sggw.pl/en/ i ukończyła studia MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego https://www.kozminski.edu.pl/pl/o-uczelni/oraz Zarządzanie Kompetencjami na Uniwersytecie Warszawskim https://www.uw.edu.pl/. Przeszła przez certyfikowane w International Coach Federation (ICF) https://icf.org.pl/szkolenia coachingowe.

Bardzo ważna jest dla niej wiarygodność w biznesie, bardzo dobre relacje z klientami i świadczenie usług z obszaru doradztwa personalnego na najwyższym z możliwych poziomów zarówno dla firm polskich jak i międzynarodowych.

W grudniu 2011 roku przeprowadziła spółkę NAJ International przez proces Management Buyout i od  tego czasu zarządza organizacją jako Managing Partner/CEO.

Od roku 2014 doprowadziła do wejścia NAJ International do jednej z największych na świecie sieci niezależnych agencji doradztwa personalnego – International Executive Serach Federation – IESF. W roku 2016 dołączyła jako (pierwsza kobieta w historii organizacji) do wybieranego rotacyjnie na dwuletnią kadencję grona zarządzającego IESF Leadership Council i swoim doświadczeniem reprezentuje Europę Środkowo-Centralną.

W roku 2018 i 2019 odebrała dla Polski z rąk prezydenta IESF wyróżnienie za największą ilość zrealizowanych projektów w Federacji na świecie.

Ewa Adamczyk zaangażowana jest w rozwój biznesu poprzez stałe kontakty z zarządami firm polskich i międzynarodowych, poszukiwanie rozwiązań dotyczących sukcesji biznesu w firmach rodzinnych oraz współpracę z funduszami inwestycyjnymi w obszarze obsadzania kluczowych stanowisk w rozwijanych/zarządzanych przez nie organizacjach.

Mówi w języku angielskim, niemieckim oraz posiada komunikatywną znajomość języka rosyjskiego.

Motto: „Przywództwo to umiejętność przekładania wizji na rzeczywistość.” (Warren Bennis)