Nowy Product Manager w APPLICA.AI - NAJINTERNATIONAL Executive Search & Leadership Solutions

Nowy Product Manager w APPLICA.AI

Nowy Product Manager w APPLICA.AI

NAJ International ma przyjemność poinformować, że APPLICA.AI https://applica.ai/ zatrudniła Ernesta Wagnera https://www.linkedin.com/in/ernest-wagner/na stanowisku Product Manager, który będzie odpowiedzialny za satysfakcję klientów APPLICA.AI oparta na funkcjonalności produktu oraz za współpracę z Product Development Team.

Ernest Wagner: Architekt AI/RPA, Piewca Sztucznej Inteligencji

Ekspert IT z ponad 18-letnim doświadczeniem. W 2004 roku założył agencję Prospekta Interactive, obecnie część Grupy Hemnes. Zarządzał projektami m.in. dla UPC, PTC Era (obecnie T-Mobile Poland), Hypermedia Isobar, Orange Polska. Od 2012 roku brał udział w uruchomieniu wielu startupów, w tym londyńskiego banku mobile-first dla millennialsów: Loot.io. W 2016 dołaczył do Banku ING jako Architekt AI/RPA. Niedawno, w ramach Grupy Hemnes powołał QuantLabs.ai, nową markę konsultingową specjalizujacą się w praktycznych zastosowaniach stucznej inteligencji oraz cyfrowej transformacji opartej o dane, głównie w sektorze finansowym. Prywatnie futurysta/geek zafascynowany zbliżającym się boomem w przemyśle kosmicznym i kolonizacją przestrzeni kosmicznej.

Rozwiązanie APPLICA.AI jest oparte na sztucznej inteligencji i pomaga zmniejszyć wysiłek ludzki, skrócić obrót dokumentami i ograniczyć błędy ludzkie.
Większa skuteczność. Mniejsze ryzyko. Zwiększa elastyczność.

Zespół badawczo-rozwojowy APPLICA.AI składa się z ponad trzydziestu ekspertów, w tym ekspertów dogłębnego uczenia się, badaczy danych, matematyków i lingwistów komputerowych. Ponad połowa posiada tytuł doktora.

Dzięki znakomitemu zespołowi badawczo-rozwojowemu rozwiązanie APPLICA.AI zostało zoptymalizowane, przetestowane i udostępnione do użytku komercyjnego w celu przetwarzania każdego miesiąca ponad 200 000 dokumentów oraz 2 000 000 postów internetowych i komentarzy użytkowników.

#machinelearning #unstructureddata #processautomation #intelligentautomation #ai #applica