Samurai Game® Workshop - NAJINTERNATIONAL Executive Search & Leadership Solutions

Samurai Game® Workshop

Samurai Game® Workshop

Podczas gry pojedynczy uczestnicy jak również całe zespoły biorą udział w serii pojedynków i potyczek, gdzie eksplorują umiejętność podejmowania decyzji, honor, spójność, podejmowanie ryzyka w serii szybko zmieniających się sytuacji o wysokim stopniu niepewności.

Wkraczając w nieznany świat bycia Średniowiecznym Samurajskim Wojownikiem, bierzesz udział w zdumiewającym doświadczeniu przekraczania swoich własnych barier, przyzwyczajeń, nawykowych sposobów działania i myślenia.

Podczas gry kierujesz się zasadami kodeksu japońskich samurajów Bushidō (jap. 武士道 bushi-dō, droga wojownika) oraz sztuki walki Aikido

ai (jap. 合) – harmonia, równowaga;

ki (jap. 気) – duch, energia;

dō (jap. 道) – droga, metoda, sposób, nauczanie;

Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu warsztat Samurai Game dostarczy nam wiele doskonałych przykładów, jakich wyborów dokonujemy. Jak mocno chcemy się angażować w możliwości pojawiające się w naszym życiu zawodowym i osobistym, aby osiągać wyznaczone cele i rezultaty. Dzięki udziałowi w tych warsztatach powiększysz swój potencjał, doświadczysz jak korzystać z własnych zasobów i jak być w dobrym stanie mimo niesprzyjających warunków.

pracodawca@naj.com.pl