NAJ International | Działamy na rynku od 29 lat. Nieprzerwanie, skutecznie i z pasją. - NAJINTERNATIONAL Executive Search | Recruitments | HR Advisory

NAJ International | Działamy na rynku od 29 lat. Nieprzerwanie, skutecznie i z pasją.

NAJ International | Działamy na rynku od 29 lat. Nieprzerwanie, skutecznie i z pasją.

W sobotę 22 sierpnia 2020 minęło 29 lat od momentu założenia NAJ International.

W tym czasie pracowaliśmy dla międzynarodowych firm wchodzących na polski rynek od roku 1991.

Rekrutowaliśmy na bardzo atrakcyjne stanowiska, dzięki którym wiele osób zbudowało fantastyczne kariery zawodowe i obecnie często piastuje funkcje w zarządach firm w Polsce, regionie lub na świecie, jest członkiem rad nadzorczych lub prowadzi własną firmę. Ostatnie lata to także praca dla polskich firm, które chcą budować swoją skalę poza granicami Polski i międzynarodowe rekrutacje.

To także czas gdzie przeszliśmy z naszymi Klientami i Kandydatami przez kryzysy roku 2000, 2008/2009 i najnowszy kryzys 2020. Po drodze byliśmy doradcami dla firm, które przechodziły przez własne zmiany i małe kryzysy: czasami restrukturyzacje, czasami rozwój.

Dlatego mogę odpowiedzialnie powiedzieć, że rekrutacja niejedno ma imię. Rekrutujemy po to, aby przeprowadzić firmę przez kryzys a czasami po to, aby zwiększać jej skalę działania w Polsce lub na świecie. Zawsze i niezmiennie chodzi o to samo: skuteczny placement.

Wiemy, że ten rok jest trudny dla wielu firm i dla wielu kandydatów. Trudny dlatego, że czasami nagle straciły rynek lub nagle pozyskały nowy. Trudny, bo błyskawicznie musiały przemodelować sposób funkcjonowania i techniki komunikacji z pracownikami, wprowadzić nadzwyczajne środki BHP i wiele, wiele innych zmian.

Jestem jednak przekonana, że to także rok szansy na gruntowną zmianę i na nowe otwarcie.

Po naszych 29 urodzinach wejdziemy w rok jubileuszowy trzydziestolecia istnienia i z tej okazji szczególnie zapraszam do śledzenia naszych publikacji na LinkedIn i Facebook. We wtorki będziemy publikowali treści ważne dla C-levelwe środy materiały dla działów HR, które są dźwignią właściwego rozwoju i funkcjonowania firmy i które dbają o najlepsze praktyki związane z zarządzaniem ludźmi, które często pierwsze muszą przynieść odpowiedź i rozwiązanie jak będziemy teraz pracować. We czwartki będziemy publikowali nasze własne treści a w piątek postaramy się pokazać życie od optymistycznej strony. Z okazji roku jubileuszowego przygotowujemy również publikacyjne niespodzianki, więc tym bardziej zapraszam do śledzenia naszej strony na LinkedIn https://www.linkedin.com/company/naj-international-executive-search-&-leadership-solutions i na Facebook https://www.facebook.com/naj.international. Będziemy Państwa inspirowali i dostarczali wiedzy. Inspiracja, wiedza i wizja to początek działania i tego wszyscy najbardziej teraz potrzebujemy.

Ewa Adamczyk / CEO NAJ International https://www.linkedin.com/in/ewa-adamczyk-b476162 5/